Sık Sorulan Sorular

 

Kesinlikle hayır. Lotus100 zayıflama hapı tam bitkisel bir gıda takviyesidir ve içinde hiçbir sentetik madde bulunmamaktadır.
 

 

1 Kutu Lotus100 , 30 jel kapsülden oluşur.Bu 15 ile 30 günlük kullanımdır.
 

 

Lotus100 kullanılmaya başlandıktan sonraki 14.günden itibaren şayet bir hormonal rahatsızlığınız söz konusu değil ise ve ideal kilonuzun üzerinde iseniz fiziksel zayıflamanız başlar. Bunu, kendiniz ya da çevrenizdekiler gözlemleyebileceği gibi tartılarak da görebilirsiniz. Ancak egzersiz yapmanız kesinlikle alacağınız neticeyi arttıracaktır

 

Günlük kullanılan Lotus100 adedi 2`yi geçmemelidir.İdeal kullanım şekli aylık 4-6 kg için 1 kapsül ve 60 gündür.

 

1 adet kullanılması halinde öğle yemeğinden önce 1 bardak çok soğuk olmayan su ile, iki adet kullanılıyor olması halinde ikinci kapsül akşam yemeği öncesinde kullanılmalıdır, öğün atlanıyor olması halinde saat 11.00 ve 18.00 saatleri uygundur.

 

Hormonal rahatsızlığınız olmadığı ve yaktığınızdan fazlası gıda olarak alınmadığı müddetçe Lotus100`un metobolizmanızı doğal yollarla hızlandırması neticesinde vereceğiniz kilolar geri gelmez.. Ancak urun kullanimi sonunda, egzersizlerle bunyenizi desteklemeniz gerekir.

 

Arzu ettiğiniz kiloya ulaştıktan sonra ürün kullanımını kesebilirsiniz. Sadece yılda 1 kez tekrarlanacak 1 kutuluk kullanım ,metobolizma hızınızın yavaşlamaması adına yardımcı olacaktır ancak zorunlu değildir.

 

Lotus100’ün tam bitkisel içeriğini incelemek için burayı tıklayınız..

 

Ürün Amerika Birleşik Devletleri,California Eyaleti’nde GNN Lab`s tarafindan üretilmektedir.

 

Lotus100 kullanımınız boyunca diyet ya da spor zorunluluğu yoktur , ancak gerek diyet gerekse her türlü fiziksel aktivite bünyenizin yanıt vermesini hızlandıracaktır.

 

 Ürünün en önemli farkı bitkisel bileşenlerinden oluşan formülü ile size geçici zayıflama getirecek yağ yakımı yaptırması değil,doğal yollardan metobolizma hızlandırması ile kalıcı zayıflama oluşturmasıdır.

 

Lotus100 ,16-60 yaş arasındaki kişiler tarafından güvenle kullanılabilir. Ancak kullanım öncesi kalp ve tansiyon rahatsızlığınız olmadığından ,hamile olmadığınızdan emin olmanız gerekir. Unutmayınız bu gruptaki hastalara hiçbir zayıflama ürünü tavsiye edilmez.

 

Ürün hem kadınlar hem erkekler için kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Her iki cinsin de kullanmasında hiçbir sakınca yoktur.

 

Kesinlikle kullanılabilir. Ancak bebeğinizi emzirmeyi sürdürüyorsanız begeinize mutlaka tropik bitki alerjisi yaptırmalı ve alerjisi olmadığından emin olmalısınız, yada tedbir olarak emzirme süresi tamamlanana dek zayıflama ürünü kullanmamalısınız.

 

Dünya üzerinde sadece bir bölgeye etki eden zayıflama hapı yoktur. Vücudumuzun hangi bölgesinde fazla birikmiş yağ var ise Lotus100 kullanımı ile birlikte fazla yağ olan kısımlardan başlamak üzere zayıflama başlar.

 

Lotus100 bitkisel bileşenlerden oluşmuştur ancak, metabolizma hızlanması sonrasında bazı bünyelerde baş ağrısı ve uykusuzluk, ağız kuruluğu, kalp çarpıntısı yaratabilir, genel olarak ilk 10-15 gün sonrasında ortadan kalkar.

 

Yan etkisi olsun olmasın, tedbir olarak hamilelerin hiçbir zayıflama ürününü kullanmaları tavsiye edilmez

 

Evet doktorunuza danısarak kullanabilirsiniz. Lotus100 tiroid hastalığının neden olduğu kilolar içinde son derece etkilidir. Bunu metobolizmanızı hızlandırarak sağlar.

 

Evet kullanabilirsiniz. Yanıt 20 de ki açıklamalar bu soru içinde geçerlidir.

 

Lotus100’un bazı bileşenleri kan şekerini düzenleyerek açlık hissini azaltır. Ürünü 1-2 gün test ederek ve kan şekerinizin çok fazla düşmediğine emin olduktan sonra kullanabilirsiniz

 

Alerji riski alınmaması açısından emzirme bittikten sonra kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Alkol kullanırken Lotus100 kullanmanızın bir sakıncası yoktur, ancak her türlü alkollü içeceğin son derece yüksek kalori içermesi sebebi ile zayıflama süreciniz daha yavaş devam edebilir.

 

Lotus100 tam bitkiseldir ve sürekli kullanılan ilaçlar ile etkileşime girmez,yani etkilerini azaltmaz ya da arttırmaz. Kullanabilirsiniz. ancak yine de doktorunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır.

 

Farklı bir ürünle kullanılmasını tavsiye etmiyoruz.

 

1 Kutu Lotus100 zayıflama hapı 120 YTL dır. Fiyat tablomuz için tıklayınız.

 

Evet ,sipariş formumuzu doldurduktan sonra sitemiz üzerinden yönleneceğiniz satış sayfamızdan kredi kartınızla peşin ya da taksitli olarak ürün temin edebilirsiniz. Kredi kartlı satışlarımız Türkiye’nin en büyük ve en güvenli ticari platformu Bizde.com işbirliği ile yapılmaktadır. Kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde ne sitemizde ne de Bizde.com sitesinde saklanmamakta, işlem online olarak şifrelenmiş şekilde müşteri ve banka arasında yapılmaktadır.

 

Tüm illerimiz için kapıda nakit ödeme ile sipariş vermek için sipariş formunu doldurarak,”kapıda ödeme” kısmını işaretleyiniz.

 

Evet ,banka hesap numaralarımız için lütfen burayı tıklayınız. Banka havalesi ile yapacağınız siparişler için de sipariş formunu doldurunuz ve “banka havalesi” kısmını işaretleyiniz. Formu “gönder” tuşuna bastıktan sonra ekranınızda göreceğiniz sipariş numaranızı , mutlaka havale sırasında not kısmında “sipariş no xxxx” şeklinde belirtiniz.. Numarayı görmediyseniz ya da unuttuysanız bir kez daha form doldurunuz.

 

Kapıda kredi kartlı ödeme hizmetimiz mevcut değildir.

 

Çalışma günleri saat 17.00 ye kadar ödemesi yapılmış olan siparişler aynı gün Yurtiçi Kargo ile gönderilir, genel olarak ertesi gün ya da mesafe uzak ise 2 gün içinde elinizde olur. Kapıda ödeme sistemi ile verilen siparişler genel olarak aynı gün ,mesafe ve saate göre en geç ertesi gün adresinize ulaşır. Cumartesi günü verilen siparişler Pazartesi günü elinize ulaşır

 

Evet yurtdışına da gönderimiz vardir. Bilgi için bulunduğunuz ülkeyi de belirterek lütfen bize iletişim formumuzdan ulaşınız ya da www.Lotus100.eu sitesi üzerinen siparişlerinizi veriniz.

 

Ürün dışarıdan içerik belli olmayacak şekilde paketlenir ve ismi belirtilmeksizin sadece “bitkisel takviye” ibaresi ile gönderilir.

 

Gönderi bedelleri alıcı tarafından ödenir.

 
Fırsat

Bu kampanyayı kaçırmayın!

Size şu ana kadar duymuş,reklamlarını görmüş yada kullanmış olduğunuz zayıflama haplarından, zayıflama ilaçları ya da zayıflama bantlarından cok daha farklı bir ürün sunuyoruz.

Hemen Satın Alın!

Copyright 2004 - 2011 © Lotus Co. Tüm hakları saklıdır.